Yücel İldiz "Kamp Sürecini Değerlendirdi"

Yücel İldiz "Kamp Sürecini Değerlendirdi"

Doğru yolda ilerliyoruz

 

Teknik direktör Yücel İldiz, şu ana kadar olan kamp sürecini değerlendirdi. İşte İldiz’in söyledikleri:

ADANA’YA DÖNECEĞİZ

Kamp çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Şuanda ikinci etap çalışmalarındayız burada hem yüklenmeler hem de yeni bir kadro oluşuyor. Oyuncularımızda disiplin içerinde çalışmaktalar. Bir yandan eksikliklerimizi gidiyoruz diğer yandan transfer anlamında eksikliklerimizi. Bu süreçte hazırlık müsabakaları da oynuyoruz. 6 Ağustos'a kadar bu şekilde devam edecek ve ardından 2 günlük  iznin ardından Adana'ya döneceğiz. 

3-4 TRANSFER OLACAK

Kayserispor ile bir açılış maçı oynayacağız. Daha sonrasında maç haftasına giriyoruz tekrardan Bolu'ya gelerek hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. O döneme kadar hem taktik hem de fizik açısında mevcut kadro ile eksiklerimizi gidermek adına çalışmalar yapacağız. Aynı zamanda takım eksik yönlerine 3-4 tane eksiğimiz var yöneticilerimizde yoğun çalışıyor bizde yoğun çalışıyoruz. sabırlı davranıyoruz ki isabetli transfer yapalım. 

DALGINLIKTAN GOLÜ YEDİK

Son oynadığımız Denizlispor maçı diğer maçlara oranla daha istediğimiz yakın bir maç oynadık açıkçası. İkinci yarıda şans verdiğimiz oyuncular zaman zaman istediğimizi yaptılar. Son iki üç dakika beraberlik golü yedik hiç önemli değil ama sonuç olarak orada genç arkadaşlarımızın bir dalgınlığı çok sorun değil genel olarak baktığımızda gidişatın doğru olduğunu görüyoruz.     

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(1)

haydar haydar
Altyapıdaki yetenekli oyuncuları alın artık onun bunun torpiliyle kampa altyapıdan oyuncu götürmeyin yazık günah yıllardır bu şekilde sürüp gidiyor bu bu kadar cocugun hakkını nasıl ne şekilde ödeyeceksiniz ?
02.08.2013

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz