Bana Dorge değil Kouemaha deyin

Bana Dorge değil Kouemaha deyin

Demirspor'un Kamerunlu oyuncusu tek isimle hitap edilmesini istiyor

 

Bana Dorge değil Kouemaha deyin

 

Adana Demirspor'un yeni Kamerunlusu 'nun istediği tek şey var. Kamerunlu kendisine Kouemaha denmesini istiyor. Siyahi oyuncunun ilk açıklamaları şöyle:

ELİMDEN GELEN KATKIYI VERECEĞİM 

Adana Demirspor'a geleceğimi ilk duyduğum zaman çok mutlu oldum. Türkiye'ye gelip bu mücadelenin içinde olmak istedim. Geçen sezon Gaziantep ile 6 aylık bir sözleşmem vardı. Sözleşmem bitmesinin ardından  Club Brugge takımına yeniden döndüm ve idmanlara çıkmaya başladım. Daha sonrasında Adana Demirspor'un ilgilendiğini duyunca çok mutlu oldum benim için iyi bir yer diyebilirim. Adana Demirspor'un hedefleri doğrultusunda elimde geleni yaparak katkıda bulunacağımı düşünüyorum. 


AİLE ORTAMI VAR

Kampta dördüncü günüm ama idmanlarımızı çok iyi konsantre şekilde yapıyoruz. Takım içinde birlik ve beraberlik oluşmuş durumda görüyorum. Bolu maçına 2-3 haftalık bir süreç var bu sürece kadar tüm eksiklerimizi tamamlayıp lige hazır bir şekilde başlayacağımıza inanıyorum. Türkiye'yi az çok tanıyorum. Geçen yılda yarım sezon burada oynadığım için Türk insanlarını Türk futbolcularını tanıyorum. Bizim takımımıza baktığımızda ise genç oyunculardan kurulmuş bir takım. Adana Demirspor'da bir aile ortamı var bende bu ailenin bir parçası olduğumu görebiliyorum ve herhangi bir uyum sorunu yaşıyacağımı da zannetmiyorum. 


ADANA HOŞ BİR YER

Adana şehir hoş ve güzel bir şehir. Adana Demirspor taraftarı hakkında çok şey duydum büyük camiaya sahip olduğumuzu duyuyorum. Büyük sabırsızlıkla o günü bekliyorum göreceğim. Bizlerde elimizden geldiğince işimizin en iyisini yapmaya çalışarak sahada  göstermeye çalışacağız. Bunun dışında taraftarın bize olan desteği çok önemli biz sahada elimizden geleni yaparken taraftarımızın desteği detay olarak ortaya çıkıyor. 


 
Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz