02.00'a Kadar Transfer Görüşmesi Yaptık

02.00'a Kadar Transfer Görüşmesi Yaptık

Adana Demirspor Başkanı Mustafa Tucel, Bolu'ya gelerek takımı yakından görme imkanı buldu. Önce Karşıyaka maçını izleyen Başkan Tuncel, daha sonra da teknik heyetle bir araya geldi. Yapılacak transferle ilgili fikir alışverşinde bulunan Başkan Tuncel bu konuda da Yücel İldiz'e garanti verdi.

ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Kulübün borçları konusunda değerlendirme yapan Tucel,"Genel borç doğal olarak Süper lige çıkma ile olur. O zaman rahatlarız. Tabi bu arada bizlerinde bir takım kalıcı gelir kaynakları konusunda çalışmalarımız var. Boluspor'a bakıyorsunuz sadece oto park geliri 100 Bin TL aylık geliri var. Adana'nın nüfusuna eş değer baktığınız da böyle bir durumda Demirspor'un geliri çok daha fazla olur. "dedi.

BAKAN ÇELİK 'TEN BEKLENTİMİZ VAR

Başkan Tuncel,"Bakanımız Ömer Çelik ile görüşmek için girişimlerimiz var. 11 Ağustos tarihinde Kayserispor ile sezon açılış maçımız var ve Bakanımızı çağırdık. Bizim, Bakanımızdan beklentimiz var. Nasıl Zafer Çağlayan, Faruk Çelik ve diğer Bakanlarımız bulundukları şehrin takımına yardımcı oluyorlar. Biz Demirsporlular olarak Bakanımızdan yardım istiyoruz.

BİRLİKTELIK VAR

Başkan Tuncel, "Şehrimizin siyasi parti il başkanlarını ziyaret etti. Odaları ziyaret ettim. Herkesten destek gördük. Bu durum bizleri daha da şevklendirdi. Bunun yanı sıra medyamız ve taraftarlarımızdan da destek gördük. Genel olarak sezon öncesinde birlikteliğimiz var. Bu da mutluluk verici bir durum. Çalışmalarımız çok titiz bir şekilde devam edecek. Kökeninde sportir başarı sağlamalıyız."diye konuştu.

TRANSFER YAPACAĞIZ

Başkan Tuncel,"Transfer konusunda ön libero ve stopere ihtiyacımız var. Bunu mutlaka sağlayacağız ve hiz bir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Bu iki eksiğimiz giderdikten sonra daha iyi bir takım olacağız. Tabi buradaki olumsuzluk kaliteli oyuncu bulmakta zorluk çekiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Takıma gerekli takviyeler yapılacak. Önceki akşam 02.00'a kadar transfer görüşmesi yaptık. "dedi.

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz