ŞAMPİYONLUK HELAL OLSUN

ŞAMPİYONLUK HELAL OLSUN

ŞAMPİYONLUK 

HELAL OLSUN

TARAFTARA; BU ŞAMPİYONLUK SİZE HELAL OLSUN

On yıl aradan sonra gelen şampiyonluk için birinci sıra sizin. Takımın en zor günlerinde mavi lacivert formayı üzerinden çıkarmayan en sıradan maçı bile sıradanlıktan çıkaran desteğinizle, içeride dışarıda tüm maçlarda tribünde yer alan ŞİMŞEKLERE; BU ŞAMPİYONLUK SİZE HELAL OLSUN.

BAŞKAN MEHMET GÖKOĞLU

En zor günde tüm sıkıntıları bilerek kimsenin cesaret edemeyeceği bir ortamda sadece elini değil gövdeni taşın altına sokarak her türlü sıkıntıya göğüs gererek takımın başında yer aldın. Sana da BU ŞAMPİYONLUK HELAL OLSUN BAŞKAN.

FUTBOLCULARA

Birçoğunuzun transfer ve maç başı paranızın birçok bölümünü alamadığınızı biliyoruz. Buna rağmen her maçta aslanlar gibi çarpışarak formanızın hakkını vermeye çalıştınız.  Play off maçlarındaki birlikteliğiniz, mücadeleniz şampiyonluğu ısrarla istemeniz sizin ne kadar sağlam karakterli olduğunuzun göstergesi idi.  BU TARAFTAR SİZİ KALBİNE KAZIDI. DEMİRSPOR TARİHİNE ADINIZ ALTIN HARFLERLE YAZILDI. SİZEDE BU ŞAMPİYONLUK HELAL OLSUN.

ERCAN ALBAY VE TEKNİK EKİBİNE

Son dönemeçte kolay kolay hiçbir teknik adamın cesaret edemeyeceği bir riski göze alarak görevi kabul ettin ve daha büyük bir risk alarak henüz play off garanti değil iken hedef birinci lig diyerek herkesi umutlandırdın. Dahası kısıtlı kadrona rağmen disiplin uğruna takımdan üç kişiyi yolladın. Buna rağmen kısa zamanda takımı toparladın ve onları şampiyonluğa inandırdın. Son futbolcu yönetim krizinde ustalığını gösterdin. Final maçlarında takımı mükemmel yönetin. Adeta sende Demirspor da küllerinizden doğdunuz. BU ŞAMPİYONLUK SANA DA SENİN YANINDA NEFER GİBİ ÇALIŞAN YARDIMCILARINA DA HELAL OLSUN.

YEREL BASINA

Her sezon umutların tükendiği yerde bir manşetle ya da bir köşe yazısı ile umut oldunuz. Sivil toplum örgütlerini hareketlendirdiniz. Hele son maçlarda ki destek veren yazılarınız sayesinde Denizli ili  bir haftalığına Adana’ya dönüşüverdi. Bazen kulübe zarar vermesin diye bildiğiniz gördüğünüz anormal hareketleri mesleğinizi hiçe sayarak yazmadınız.  BU ŞAMPİYONLUK SİZE DE HELAL OLSUN.

MİLLETVEKİLLERİ, YEREL BELEDİYELER, VALİLİK VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE 

Yıllardır en zor günde desteklerinizi ısrarla sürdürdünüz. Size her ihtiyaç duyulduğunda birlik olup hep tribünde yerinizi aldınız. BU ŞAMPİYONLUK SİZLEREDE HELAL OLSUN.

KULÜP ÇALIŞANLARINA

Takım yenildiğinde, sessizce ağladınız, yendiğinde delice sevindiniz. Karşılıksız sevdiniz. Belki en çok siz yoruldunuz. Belki kulübü yıllardır adeta sırtınızda siz taşıdınız. Malzemecisinden çaycısına, bekçisinden tüm çalışanlarına BU ŞAMPİYONLUK SİZLEREDE HELAL OLSUN. 

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş