Play Off'a Dört Kala

Play Off'a Dört Kala

PLAY OFF’A

DÖRT KALA

Mavi Lacivertli ekibimiz play off şansını elinin tersi ile itmeye devam ediyor. Buca maçının ardından Gaziantep B.Ş.BLD. Maçında da son dakika şoku yaşadık. Özellikle kendi sahamızda kaybedilen puanlar yüzünden önce ilk iki şansımızı yitirdik şimdide ikinci şansımız olan play off şansımızı da yitirmek üzereyiz.


Öyle bir dönemece girdik ki ne yazılsa ne konuşulsa artık boş. Önümüze bakmak zorundayız. Yapılan hatalar kaçan puanlar ne konuşulsa boş artık. Tek gerçek var,  kalan dört maç ve kazanılacak on iki puan var önümüzde.  Bunu el birliği ile nasıl başarabiliriz üzerine yoğunlaşıp bunun üzerine konuşmamız ve yaşamamız gerekiyor.


Taraftar buna hazır mı?  İç sahadaki ve dış sahadaki her maçta taraftar herkese bu mücadeleye hazır olduğunu fazlası ile gösterdi.  Son maçtaki destek bunun en güzel kanıtı idi.

Yönetim hazır mı?  Bence yönetimin bir an önce toparlanması ve bu işe önderlik etmesi lazım. Çok dağınık bir görüntü çiziyorlar. Dedikodular havada uçuşuyor. Kendi içinde biran önce kenetlenmeleri gerekiyor. İşlerini, kırgınlıklarını ve özellikle siyaseti bir kenara bırakıp şu dört haftayı çok güçlü bir görüntü verip takımı hazırlamaları gerekiyor.

Teknik Kadro Hazır mı?  Mustafa Uğur ve yardımcıları bu ligin tecrübeli teknik kadrolarından. Buradan nasıl güçlü bir şekilde çıkacaklarını gayet iyi bildiklerine inanıyorum. Hata yapmıyorlar mı yapıyorlar. Ama şuan bunları konuşmaktan çok onlara rahat bir çalışma ortamı hazırlamak en doğrusu.

Futbolcular hazır mı?  İnişli çıkışlı görüntüye rağmen futbolcu topluluğu bize şunu gösterdi ki bu ligde iç sahada ve dış sahada yenemeyecekleri rakip yok. O halde futbolcularda da bu mücadele gücü fazlası ile var. Yeter ki inansınlar. Özellikle Erman, Hüseyin, Şener, Ramazan gibi tecrübeli futbolcular biraz daha sorumluluk alıp arkadaşlarının bu havayı solumalarını sağlamaları lazım. Unutmasınlar ki bu taraftar alınacak SÜPER LİG BİLETİNİ alan futbolcu topluluğunu ne unutur ne de unutturur.


Evet, play off için son dört maç. Eleştiri değil destek zamanı. Ben şuna inanıyorum ki eğer yönetim tarafından gerekli ortam hazırlanırsa bu takım play off biletini alır. DAHA SONRASINI TARAFTARA BIRAKIN.  SÜPER LİG BİLETİNİ NASIL SÖKE SÖKE ALINIRMIŞ TÜM TÜRKİYE’YE BİR KEZ DAHA GÖSTERSİNLER. Bu şansı onlara tanımak zorundasınız. Bunu fazlası ile hakkettiler.


Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş