Kararsızlık Yüzünden Eriyor (ADS)

Kararsızlık Yüzünden Eriyor (ADS)

ADS 

KARARSIZLIK YÜZÜNDEN ERİYOR

 

1 NİSAN günü maç olursa skorda günün önemine uygun olur tabi ki. Gerçekten şaka gibi skor.  Demirspor - Bucaspor maçı hakem, kaleci ve teknik kadro hatalarının katkıları ile oluşan skor uzun yıllar hafızalardan silinmeyecektir.

Maç özellikle play off şansını kovalamak açısından her iki takım için de çok önemli idi. Mavi Lacivertli ekibimiz 21 golle ligin en az gol yiyen takımı Bucaspor karşısında alacağı galibiyet özellikle rakiplerin hemen tamamı puan kayıp ettiği bir hafta da avantaj sağlayacağı gibi yarışmada önemli bir rakibini de ekarte edecekti ama olmadı. Hem de ligin en az gol yiyen takımına karşı beş gol attığı halde galip gelemedi.

Lig de makas daralıyor. Ligin bitimine altı hafta kala özellikle sahanızda toplayacağınız puanlar kaderinizi belirleyecekken attığınız kadar yiyorsanız hedefinize ulaşmanız hayal olur.  

Kararsızlık saha içine öylesine yansıyor ki herkesin kafası öyle karışık ki hedefler bir bir kaçarken kulübün geleceğine dair umutlarda bir bir eriyor.

Sezon başından bu yana beğenirsiniz beğenmesiniz katılırsınız katılmasınız kararlı olan tek taraf Şimşekler Grubu. Yönetiminden teknik kadrosuna futbolcusuna kadar diğer tüm bileşenler kararsızlık içinde yüzüyor. Bu da hedefe ulaşmak adına istikrarsızlık doğuruyor. Taraftardan sonra bence bu işin en masum kesimi gelecekleri ile ilgili kafaları bulanık olan ve bir türlü işlerine konsantre olamayan futbolcular. Hal böyle olunca önce Erman bugün Ramazan yarın kim olur bilinmez her hafta bir kurban vereceğiz! Taraftar her şeye rağmen tüm Türkiye’ye örnek bir şekilde kulübüne sahip çıkıp harika desteği ile itici güç olurken bu başarılarına gölge düşürecek gerek yönetime gerek futbolcusuna münferitte olsa şiddet ve hakarete başvurmamalı. Zaten protestolarını demokratik zeminde en iyi şekilde yapıyorlar. Gerek başkan gerek yönetim taraftarın bu demokratik protestolara hep saygı ile yaklaşmışken bu olaylara gerek yok bence. 

Gelecek yılı kurtarma adına özellikle yönetim bu kararsızlığı bir kenara bırakıp en azından güven tazelemek ve yönetimi güçlü isimlerle donatmak için olağan üstü kongre kararı almalı. Bu karar Mavi Lacivertli camia için artık şart olmuştur. Bence zaman açısından en uygun zaman dilimindeyiz. Her türlü baskıya durma cesaretinde bulunan yönetim bu cesur kararı da Demirsporumuzun geleceğini kurtarma ve barışı sağlama adına bir an önce vermesi gerekiyor.

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş