İNANIN ÇOCUKLAR

İNANIN ÇOCUKLAR

İNANIN ÇOCUKLAR

        Adana Demirspor'umuz kabus gibi geçen 2 haftalık mağlubiyetten sonra tekrar 2 haftalık bir "galibiyet serisi" yakaladı. Yüzlerimiz gülmeye başladı tekrar. Sezonun yarısının bitmesine 3 maçımız kaldı. Oynayacağımız bu 3 maç da çok büyük önem taşıyor. Bu 3 maçtan güzel sonuçlar alırsak işimizin epey kolaylaşacağını düşünüyorum.
        Teknik direktörümüz Mustafa Uğur hocamızı büyük bir takdirle izliyorum. Kendisine buradan duyduğum büyük hayranlığı dile getirmek isterim. Hocamız gerçekten büyük bir hoca, mağlup olduğumuz zamanlarda yaptığı sakin açıklamalarla da ne kadar büyük bir hoca olduğunu gösterdi. Takımımız üzerinde çok büyük kazanımları mevcut. Özellikle pas trafiğimizin bu kadar güzel olması Mustafa hocamızın oyun anlayışıyla doğrudan alakalı. Takım artık oturmaya başladı. Gittikçe daha güzel bir Adana Demirspor izleyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yeter ki hocamız arzuladığı oyun anlayışını tam anlamıyla sahaya yansıtabilsin. Daha güzel pas trafikleri, daha güzel oynayan bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum bundan sonra. Hocamızın bilhassa oyuncu değişikliklerinde çok isabetli kararlar alması, futbolcuları unutmadığına dair mesajlar vermesi açısından da önemli.
        Geçen sene sık sık izlediğim, onun için tesislere gidip özellikle kendisinin güzel futboluna tanıklık ettiğim Muhittin Tümbül neden oynamıyor? Muhittin bence gelecekte çok iyi bir futbolcu olacak. Maçın son dakikalarında da olsa Muhittin'in şans bulması gerek. Böyle yetenekli bir futbolcu, bizim yetiştirdiğimiz bir gencin forma şansı bulması bilhassa yeni yetişen çocuklara da bir umut ışığı olacaktır.
En başından beri söylüyoruz. Takım gerçekten çok iyi. Taraftar istekli, büyük bir şampiyonluğa aç. Bu takımın bu şehrin süper lige aç olduğunu hissettiğini biliyorum.Hasretini duyduğumuz o büyük şampiyonluğu lig sonunda bizlere getireceklerini umuyorum.
Yeter ki inanalım. Emre'nin dediği gibi, biz inanırsak "kimse bizim kadar inanamaz"
İNANIN ÇOCUKLAR...GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ, GÜNEŞLİ GÜNLER...

Hakan Altay

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş