A��IK MEKTUP

Öncelikle yazıma yönetim kurulumuza bir teşekkürle başlamak istiyorum. Başkanımız Mustafa tuncel'in yaşadığı hukuki sürecin ardından dava arkadaşlarının ağabeylerinin davasına sahip çıkmak adına bir futbol kulübünü yönetmeyi bilmediklerinide açık açık söyleyerek bu zor görevi üslendikleri için bir Adana Demirspor taraftarı olarak teşekkür ediyorum.

 

Zaman geçti Demirspor çok kötü günler atlattı kadro sıkıntıları, kötü sonuçlar, taraftarın isyanları, teknik heyet değişiklikleri ve yönetim kurulundaki bir takım değişiklikler bunların hepsini zaman içerisinde yaşadık çok kötü günlerdi hepsini aştık başarıyla bugünlere geldik ben bu sözlerimi bütün Demirspor duygularımla yazıyorum ligde kötü görünen bir yerdeyiz ama kötü degiliz takım şuan seyredilecek duruma geldiyse bunda Mehmet Gökoğlu'nun ve Durmuş Ali Çolak hocamızın çok büyük emekleri var burada haklarını inkar etmek nankörlük olacaktır. Gelelim yönetim kurulumuza başkanımız kötü bir hastalık geçirdi takımdan uzak kaldı şimdilerde iyleşme sürecine girdi ve her gün 2-3 saatini kulübe ayıracagını söledi ve diger üyeler zamanınızın ne kadarını ayırıyorsunuz mavi lacivert renklere maçlarda yoksunuz, tesislere lütfen geliyorsunuz, kaynak bulma aşamasında çalışmaları yavaştan alıyorsunuz bizler dışardan böle görüyoruz çalıştıgınızı bize hissettirmiyorsunuz. Eger yanılıyorsam özür dilemeye de hazırım. Lütfen biraz zaman ayırın Demirspor'a hepinizin bir siyasi kimligi var saygı duyuyoruz seçim çalışmalarında mahallalarde yaptıgınız kahve toplantılarında 100 kişi sizi dinledigi zaman mutlu oluyorsunuz 2.lig B de takım yönetiyorsunuz her hafta sizi en az 5 bin kişi takip ediyor izliyor bundan daha büyük bir güç olurmu, beni şaşırtan bir diger konu sizler belediye meclis üyelerisiniz aynı zamanda Demirspor yönetim kurulusunuz yani işin mutfagındasınız, belediye başkanımız Zihni Aldırmaz'a hep teşekkür ediyorsunuz oda işin içinde valimiz bütün Adananın önünde hadi başlayalım çalışmaya dedi peki Adana'da bu isimlerin dışında kalıcı geliri hayata geçirecek güç varmı yetki varmı, saglık müdürümü, emniyet müdürümü, rektörlükmü asla bunlar degil sizlersiniz sayın büyüklerim.

Bence sayın Levent Özveren ve ekibi çalışmıyor daha dogrusu gayret göstermiyor biraz kıpırdasalar zaman ayırsalar Demirspor'un ekonomik sorunları kalmaz. Devre arasına girmeden bu sorunları çözmek lazım daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için bence takımın transfere bile ihtiyacı yok eldeki kadroyu koruyalım hazır olmayan toçuları hazırlıyalım bu çocukların ekonomik sıkıntilarını aşalım en büyük transferi yapmış oluruz.SAYIN LEVENT ÖZVEREN VE YÖNETİM KURULUMUZ BİNLERCE DEMİRSPORLUNUN GÖZLERİ KALPLERİ SİZDE BİRAZDAHA ÇALIŞINIZ ADANANIN GURURU DEMİRSPOR İÇİN BİZDE SİZİ ADANADA BAŞ TACI YAPALIM SEVGİ VE SAYGIMIZLA...

 

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş