Osman Özdemir Basın Toplantısı Yaptı

Osman Özdemir Basın Toplantısı Yaptı

Özdemir " Birlik ve Beraberliğe İhtiyacımız Var"

 

Adana Demirspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, tarihinde çok önemli başarılara imza atan Adana Demirspor’un, taraftarı ve yönetimiyle Türkiye’ye adından bolc a söz ettiren ender kulüpler arasında yer aldığını söyleyerek, “Adana Demirsporumuzun çok büyük övgülerle bahsedilen tribün gücü ve O örnek duruşunu görmek istiyoruz” dedi.

 

Aytaç Durak Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen mavi-lacivertli takımın teknik direktörü Özdemir, “Şu sıralar yönetim ile tribün arasında yaşanan bir gerginlik var. Bu konuda tartışıp, fikirde bulunmak bizlerin kesinlikle haddi değildir. Ancak, uzun yıllar sonra çıktığımız ve tüm camianın özlemle beklediği PTT 1.Ligi’nde şu günler müthiş bir şekilde birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyuyoruz. Pazar günü oynayacağımız Konya Torkuspor maçından itibaren tüm camianın, taraftarlarımızın kenetlenip başarı adına takımlarına destek vermelerini bekliyoruz. O büyük taraftarımızın Adana Demirspor duruşunu ortaya koyup, takımlarına her zaman destek olacağı inancındayız” şeklinde konuştu.

 

Ligin ilk 3 haftalık periyodunu değerlendiren Adana Demirspor Teknik Direktörü Özdemir, “Hazırlık maçları bensiz, lig ise ben ile başladı. Boluspor, Rizespor ve Denizlispor ile karşılaştık.  Pazar günü deplasmanda oynadığımız Denizlispor maçında oyun üstünlüğünün çok büyük bölümünün bizde olmasına rağmen duran toptan yediğimiz ve maçı 2-0 kaybetmemize neden olan gol bizler için çok büyük bir ders oldu. Ligin henüz başındayız. Sistemin oturması için biraz sabır, biraz da sürece ihtiyacımız var. Ben bir teknik adam olarak her zaman için hata yaptığım takdirde öz eleştirilere hep açığımdır. Sonuç olarak camiamızın kenetlendiği ve taraftarımızın tribün gücünü arkamızda gördüğümüz takdirde başarıya ulaşacağımızdan kesinlikle eminiz” diye konuştu.

 
Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş