Yine direkler

Yine direkler

Denizli Belediye maçında iki topu direkten dönen Mavi-Lacivertlilerin Sarıyer maçında da bir topu direkte patladı. Bu sefer takımın golcüsü Tayfun'un son dakikalardaki topu direkten dönerken, dönen topu Erçağ, gol yapamadı.

Tayfun Özkan, "Bir şansızlıktır gidiyor. İnşallah şeytanın bacağını kıracağız. Arkadaşlarımla birlikte bu şansızlığımızı kıracağız. Bu arayı iyi değerlendirmek istiyoruz." diye konuştu.

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(3)

emrahche
SONER SONER SONER...ayaklarına sağlık...hep böyle oynayasın...
05.12.2011
Ergün Akpınar
Bence şanssılık güney ,raşit ve tayfun özkan ın hiç bir katkısı olmadan hala kadroda yer almaları şanssızlık.Ayrıca oyuna giren yedek oyuncuların da katkıdan uzak olması sıkıntılı gözüküyor hocamızın dikkate alması gerekiyor acizane kendi düşüncem budur.
05.12.2011
Ergün Akpınar
Bir şanssızlıktır gidiyor derken yorum yanlış olmuş bu iki maçtan önceki 4 te 4 yaparken şanslıydıkta şimdi bu iki maçtamı şanssızlık oldu:Bence şanssızlık güney atılgan,raşit ve tayfun özkanın hala bir şeyler veremeyip kadroda olmaları birde gökmen büyük akar abimizinde ifade ettiği gibi bu isimlerin yerine oyuna giren yedeklerinde daha kötü oynaması şanssızlık bu durum son iki maçta dahada sırıttı hocamızın dikkate alması gereken yegane tavsiyedir acizane
05.12.2011

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz