Roger'la Yollar Ayrıldı

Roger'la Yollar Ayrıldı

Adana Demirspor'dan yapılan açıklamada Roger İle yolların ayrıldığı bildirildi. Açıklamada şu görüşlere yer verildi;

2012-2013 sezonunda devre arası transfer edilen Guy Roger Toindouba ile karşılıklı anlaşma sağlanarak sözleşmesi fesih edilmiştir.

Adı geçen futbolcunun kulübümüzle 1,5 yıllık sözleşmesi devam etmekte idi. Futbolcu, kulübümüzden 2012-2013 sezonuna ait geçmiş 110.000. USD alacağı bulunmakta idi. Futbolcu ayrıyeten sözleşmesini fesih etmek için 2013-2014 sezonuna ait 47.500. USD ile toplam 157.500. USD talep etmiştir. Oysa Yönetim Kurulu, bu futbolcu ile uzun uğraşlardan sonra 50.000. USD bir bedel ödeyerek sözleşmesini feshetmiştir.

Herkes şunu da bilmelidir ki; Adana Demirspor Kulübü’nün menfaatleri doğrultusunda, Başkanımız Mustafa Tuncel ile birlikte Yönetim Kurulu olarak kulübümüzün haklarını sonuna kadar korumaya devam edeceğiz. Kamuoyunun dikkatine


           Saygılarımızla

             Adana Demirspor Kulübü

 

          Yönetim Kurulu


Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(1)

kempes
inşallah bizim yöneticilere bu artık ders olur.futbolcu alırken hele hele yabancı bir futbolcu ile sözleşme imzalanırken çok dikkatli olmak zorundalar.sözleşme yapılırken demirsporumuzun menfaatini herşeyin üstünde tutmalılar.yoksa paralar böyle avantaya heba edilir.
01.08.2013

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz