Güntek Petrol ve İMŞ İnşaat destek

Güntek Petrol ve İMŞ İnşaat destek

Güntek Petrol Sahibi İlhami Önal Adana Demirspor Kulübü’nün satışa sunduğu kombine biletlerden alarak destek verdi.Adana Demirspor Kulübü’nün başarısı adına Mustafa Tuncel başkanlığındaki yönetim kuruluna destek verilmesi gerektiğinin altını çizen işadamı İlhami Önal, “Ulu çınarımız Adana Demirsporumuz’un yıllardır özlemle beklediği başarı için büyük mücadeleler veriliyor. Hep birlikte kenetlenerek kulübümüze sahip çıkalım” dedi.

KOMBİNEYE DESTEK ÇIĞ GİBİ

İMŞ İnşaat sahipleri İsmail Tanrıverdi ve Şeyhmuz Tanrıverdi,  Adana Demirspor’un satışa sunduğu kombine biletlerden alarak tarihi kulübe destek verdi.

Tanrıverdi kardeşler, “Adana’da iş yapıp, Adana’da ikamet ediyoruz. Kentimizin  güzide kulübü olan Adana Demirspor’a destek olmaktan gurur duyuyoruz. Herkesi kulübümüze destek olmaya davet ediyor ve kulübümüzün başarılarının devamını diliyoruz” dediler.

 

Adana Demirspor Başkan Vekili Aziz Kaya ise, “İsmail ve Şeyhmuz Tanrıverdi kardeşlerime Adana Demirspor’umuza yaptıkları 12.400,00 TL’lık katkıdan dolayı kendilerine teşekkür eder ve bütün Adana’lı iş adamlarının İsmail ve Şeyhmuz Tanrıverdi kardeşlerimi örnek almalarını bekliyorum” dedi.

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz