Demirspor yönetimi Vali Coş'un huzurunda

Demirspor yönetimi Vali Coş'un huzurunda

Ligde iyi bir grafik yakalayıp son hafta Denizli Belediyespor'a yenilerek taraftarlarını üzen Demirspor'da gözler Vali Hüseyin Avni Coş'a çevrildi. Başkan Levent Özveren'in rahatsızlanmasının ardından maddi anlamda da sıkıntı yaşamaya başlayan Demirspor yönetim kurulu, konuyu Vali Coş'a iletecek.

Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında bugün 10.00'da ziyaret edecek olan Demirspor yönetim kurulu, yaşanan maddi sıkıntı konusunda Vali Coş'tan öneriler isteyecek. Demirspor yönetimi, "Şu an ligde fena gitmiyoruz. Seri galibiyetlerimize son maçta aldığımız yenilgiyse son verdik. Bundan sonra yeni başlangıç yapacağız. Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş ile fikir alışverişinde bulunacağız." şeklinde konuştu.

Yöneticiler ayrıca Vali Coş'u hafta sonu oynanacak olan Sarıyer karşılaşmasına davet edecekler. Demirsporlu taraftarlar ise, "Her Valimiz mutlaka yardım etmek istiyor. Ancak Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, Adana'ya yeni geldi. Bu anlamda Demirsporumuzun içinde bulunduğu durumu yakından tanıyacaktır. Bizlerin bir Adanalı olarak kendisinden beklentimiz Demirsporumuza yardımcı olmasıdır." diye konuştu.

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(2)

Ergün Akpınar
Yönetim olarak klübün iyiye doğru gitmesi yolunda gösterilen çaba takdire şaayandır.Ben şahsi kanaatimi dile getirecek olur isem bu aşamada bizlerin bilmediği genel sıkıntıları yönetim sahipleniyor ve çabasına düşüyor ve bu duruma öncülük yapan her birey ADANA DEMİR SPOR umuzu gerektiği gibi sahipleniyor futbolcusu ,taraftarı ve yönetimiyle inşallah verilen bu özverili çabalarımızın semeresi şampiyonluk olur
02.12.2011
Gökmen BÜYÜKAKAR
Adana demirspor halkın takımıdır sayın HÜSEYİN AVNİ COŞ'ta adana halkının valisidir halkın takımına sahip çıkacagından destek vereceginden hiç bir şüphem yoktur.
02.12.2011

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz