Demirspor’un Ömer Çelik beklentisi

Demirspor’un Ömer Çelik  beklentisi

Mavi lacivertli camia Kültür Bakan’ından manevi desteğini istiyor

 

Demirspor’un Ömer Çelik  beklentisi

 

PTT 1.ligin güçlü ekiplerinden Şanlıurfaspor’un yapılan transferlerine Bakan desteğinin olması açıkçası bardağı taşıran son damla oldu.  Geçtiğimiz sezon şampiyon olan ekiplerin bakan desteğiyle başarıya ulaşması, bundan önce Mersin İdman Yurdu’nun peş peşe elde ettiği şampiyonluklarda bakanların desteğinin olması dolayısıyla Adana Demirspor camiasında da büyük yankı uyandırdı.

Ömer Çelik gibi önemli bir ismin Kültür Bakanı olması nedeniyle Demirspor camiası da kendi Bakanından destek istemesine neden oldu. Şimdiye kadar tırnaklarıyla kazıyarak bu duruma gelen Demirspor, bir çok haksızlığa uğramış ve hakkı geri iade edilmemişti. Bu bağlamda da tüm Demirsporlu  taraftarlar Bakan Ömer Çelik’ten destek beklentisi içinde.

Demirspor taraftarları Başkan Ömer Çelik’e seslenirken,”Bizim de bir bakanımız var. Sayın Ömer Çelik’ten manevi desteğini istiyoruz.  Diğer illerde olduğu gibi Adana’da da bunun böyle olması gerekiyor. En azından Demirsporumuzun hakkı yenmesin. Bu bağlamda yönetimimizle yapacağı konuşmanın devamında maçların tarafsız bir şekilde oynanması tek dileğimiz.  Sayın Ömer Çelik’in destek vereceğine yürekten inanıyoruz.  

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz