Burak Keskin Bolu Kampını Değerlendirdi

Burak Keskin Bolu Kampını Değerlendirdi

Demirspor’un üç şampiyonlu yıldızı Burak Keskin, Bolu Termal kampını değerlendirdi:

Yücel hocamıza layık olacağız

 

Demirspor’un nam-ı diğer yüzbaşı olan Burak Keskin, üçüncü yılını yaşıyor. Göztepe ve Demkirspor dahil üç şampiyonluk yaşayan Burak, bu sezon mutlaka şampiyonluk istiyor. Burak Keskin, kısa olarak Bu kampını değerlendirdi:

 

SIKI ÇALIŞIYORUZ

 

Adana Demirspor'da üçüncü yılım. İlk yıl şampiyonluk ikinci yıl süper ligin kapısında döndüğümüz bir yıl olarak tamamlandı. Bu sene  yine hedefleri olan bir Adana Demirspor kuruldu. Bolu kampının ilk etabında kondisyona dayalı çalışmalar yaptık. İkinci etapta ise hazırlık maçları ve taktiksel çalışmalar ile hazırlıklarımızı tamamlamaya çalışıyoruz. Kampımız çok iyi geçiyor sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız ile birlikte  takım olma yolunda önemli adımlar atıyoruz. Hazırlık maçları ile de eksiklerimizi görerek gidermeye çalışıyoruz. Adana Demirspor taraftarının her zaman ki gibi beklentilerinin büyük olduğunun farkındayız. Geçen sezon  kıl payı kaçırdığımız şampiyonluğu bu sezon yakalamak istiyoruz. Adana Demirspor'unda hedefi bu yönde olmalı büyük bir camia şampiyonluğu inşallah yakalayacağız.

 TARAFTARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

 

Adana Demirspor taraftarı bizim için büyük bir güç. Üç maçlık seyircisiz cezayı yani taraftarsız maçı kayıp olarak düşünüyorum. Bizler de bu 3 maçlık periyodu minimum kayıp ile kapatmak istiyoruz. Tabi ki taraftar olsaydı çok daha farklı olabilirdi. Bunun dışında bir de açılış maçımız var taraftarımız ile buluşacağız. Taraftarımız yeni transferleri eski oyuncuları özlemiştir. Keyifli  maçlar izletmeyi düşüyoruz.


 

ARKADAŞLIĞIMIZ İYİ 

 

Yücel hocamızın kalitesi belli. Geçmişte yapmış olduğu başarı orta. Biz futbolcular için Yücel İldiz gibi isimle çalıştığımız için büyük bir avantaj. Hocamızın gerek yapısı ve kişiliği itibari ile katkısı da çok olacaktır. Bizlerde hocamızın söylediklerini saha içinde ve saha dışında tam anlamıyla yerine getirerek hep birlikte başarılı olacağız.  

Adana Demirspor'da üçüncü yılımı geride bırakıyorum. Burada arkadaşlığın hiç bir zaman kötü olduğunu görmedim. Takımımıza yeni gelen arkadaşlarımızın da bizimle olan diyalogları çok iyi. Gerçekten arkadaşlığımızın iyi olması takım olma yolunda ki en büyük etken olduğu düşünüyorum.

Facebookta PaylaşTwitter'da Paylaş

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz